Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

ГЕОЛОГ, МАРКШЕЙДЕР





Підприємство ТОВ "АКВ Українське каолінове товариство" із 100% іноземними інвестиціями, Вінницька обл., Козятинський

р-н, смт. Глухівці відкриває вакансію на посаду

геолога, маркшейдера.









Вимоги: освіта вища, досвід роботи - не обов'язково, знання іноземної мови (англійська, німецька).

Обов'язки:

1.    Здійснює адаптацію та коригування планів продаж і виробництва у відповідності з існуючими запасами сировини (сорти, специфікації, допуски, обсяги видобутку), а також можливостями його видобутку в кооперації з Комерційним директором, Технічним директором, Начальником вироб-ництва та Начальником відділу якості, Начальником гірничого цеху.

2.   Складає п'ятирічний і щорічний план видобутку сировини в тісній кооперації з Кварцверке Гео. При необхідності, складає короткостроковий план видобутку для виконання конкретних завдань.

3.      Розробляє, здійснює нагляд та проводить вдосконалення практики та процедури контролю за видобутком сировини, її накопичення, та відбором проб для досягнення наступних цілей:

·        Збільшення видобутку високоякісної сировини;

·        Мінімізація втрат в процесі відбору сировини;

·        Мінімізація складування сировини на проміжному складі;

·        Оптимізація якості сировини на складі виробництва, та зменшення варіацій якості сировини.

4.      Забезпечує наявність якісної сировини на складі за допомогою:

· Забезпечення гірничого цеху необхідною інформацією (карти, документація) на проведення гірничих робіт;

· Інформування Технічного директора, Начальника гірничого цеху, Начальника виробництва, Начальника відділу якості стосовно кількості матеріалу на складі виробництва, а також оптимального використання сировини у виробництві.

5.  Підтримання геологічних баз даних (свердловини, цифрова модель, ліцензії, а також іншу важливу інформацію),  формування необхідної звітності для «АКВ УКТ» , а також Quarzwerke ZSB Geo.

6.   Планує і проводить розвідувальне буріння для отримання детальної інформації про запаси сировини по кар'єрах в кооперації з Quarzwerke ZSB Geo.

7.      Забезпечує  ефективне використання основних і оборотних засобів.

8.    Проводить роботу по вдосконаленню організації виробництва, його технології, механізації і автоматизації виробничих процесів,  економії усіх видів ресурсів,впровадженню прогресивних форм організації праці, атестації і раціоналізації робочих місць, використанню резервів підвищення продуктивності праці і зниження витрат виробництва.


Умови роботи: повна зайнятість, офіційне працевлаштування, конкурентно

спроможний рівень заробітної плати.


Здійснює адаптацію та коригування планів продаж і виробництва у відповідності з існуючими запасами сировини (сорти, специфікації, допуски, обсяги видобутку), а також можливостями його видобутку в кооперації з Комерційним директором, Технічним директором, Начальником вироб-ництва та Начальником відділу якості, Начальником гірничого цеху.

 Складає п'ятирічний і щорічний план видобутку сировини в тісній кооперації з Кварцверке Гео. При необхідності, складає короткостроковий план видобутку для виконання конкретних завдань.

 Розробляє, здійснює нагляд та проводить вдосконалення практики та процедури контролю за видобутком сировини, її накопичення, та відбором проб для досягнення наступних цілей:

Збільшення видобутку високоякісної сировини;

Мінімізація втрат в процесі відбору сировини;

Мінімізація складування сировини на проміжному складі;

Оптимізація якості сировини на складі виробництва, та зменшення варіацій якості сировини.

Забезпечує наявність якісної сировини на складі за допомогою:

Забезпечення гірничого цеху необхідною інформацією (карти, документація) на проведення гірничих робіт;

Інформування Технічного директора, Начальника гірничого цеху, Начальника виробництва, Начальника відділу якості стосовно кількості матеріалу на складі виробництва, а також оптимального використання сировини у виробництві.

Підтримання геологічних баз даних (свердловини, цифрова модель, ліцензії, а токож іншу важливу інформацію),  формування необхідної звітності для «АКВ УКТ» , а також Quarzwerke ZSB Geo.

 Планує і проводить розвідувальне буріння для отримання детальної інформації про запаси сировини по кар'єрах в кооперації з Quarzwerke ZSB Geo.

Забезпечує  ефективне використання основних і оборотних засобів.

Проводить роботу по вдосконаленню організації виробництва, його технології, механізації і автоматизації виробничих процесів,  економії усіх видів ресурсів,впровадженню прогресивних форм організації праці, атестації і раціоналізації робочих місць, використанню резервів підвищення продуктивності праці і зниження витрат виробництва.
 
Русский (Russian Federation)Ukrainian (Ukraine)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

CONTACT


street Zavodska, 1
smt. Hluhivtsy
Kozyatyn district
Vinnitsa region
22130 Ukraine

+38 (0432) 55-08-04
+38 (04342) 31-418