Кар'єра

В ТОВ "АКВ УКТ" ми переконані, що наші співробітники є основою для побудови успішної компанії. Наші принципи управління персоналом повністю інтегровані в правила корпоративної культури материнської компанії Quarzwerke, в основі якої лежить комплексна стратегія з широкими можливостями ідентифікації та розвитку для усіх працівників. Тому, ми пропонуємо вакансії з орієнтиром на майбутнє, можливостями для росту та позитивну робочу атмосферу.

Наша працівники – це команда кваліфікованих, відповідальних та інноваційних спеціалістів, які об’єднавши свої зусилля впевнено досягають поставлених цілей у забезпеченні ринку високоякісними промисловими мінералами. На цьому шляху, ми завжди шукаємо можливості для вдосконалення виробничих процесів, покращення умов та безпеки праці та орієнтуємось на принципи сталого розвитку.

На додаток до корпоративної філософії, значимим для нас є Відзначення, яке залежить від результатів діяльності і особистого вкладу в нього та є каталізатором здорової корпоративної культури. Окрім цього, ми заохочуємо Lifelong learning та прагнемо розвивати особистісний потенціал кожного. Ми будуємо традиції, такі як святкові заходи для співробітників, бігові клуби та футбольні турніри, задля об’єднання наших працівників та підтримки корпоративного духу.

Особливо цінними для нас є порядність, вміння працювати в команді та орієнтація на спільний результат, адже саме це допомагає будувати здорову корпоративну культуру та досягати успіху.

Якщо ж Ви хочете стати частиною нашої команди, долучитись та реалізувати Ваш потенціал у компанії міжнародного рівня, будемо раді розглянути Ваше резюме!

Ви можете знайти наші оголошення про роботу Вакансії.