Папір

Каолін є найбільш широко використовуваним твердим мінералом для наповнення та покриття паперу. Він покращує зовнішній вигляд паперу, який характеризується глянцем, гладкістю, яскравістю та непрозорістю, і, що особливо важливо, покращує придатність для друку. Папір також наповнений каоліном для подовження волокна.

AKW Ukrainian Kaolin Company має родовища із запасами на багато десятиліть і сучасні виробничі потужності, які вже давно зробили нас надійним партнером паперової промисловості. Наші основні родовища мають каоліни з вираженою пластинчастою структурою, які використовуються як наповнювачі каолінів. Таким чином ми забезпечуємо дуже високі значення гладкості та зменшуємо проникнення друкарської фарби.

Наші первинні родовища містять каоліни з високим співвідношенням сторін, за допомогою цього можна досягти чудового покриття волокон, навіть при малій вазі покриття. Тому основними сферами застосування є глибокий друк.

Каоліни марок КБЕ-1™; КР85 Ultra ™; КР88Ultra ™; використовуються в якості наповнювача та для покриття при виробництві паперу та картону.