Сухі будівельні суміші

Сухі будівельні суміші – це вагома група приготованих у заводських умовах і оптимізованих за складом будівельних матеріалів, які застосовуються власне для будівельних або ремонтних робіт. Від них залежить якість поверхні, де передбачається розміщення декоративних компонентів. Тобто вони впливають і на якість, і на кінцеву естетику. Тому їх створення, зокрема, і з залученням додаткових функціональних добавок – справа відповідальна і вимагає правильного підходу.

AKW UKC на протязі довготривалого періоду є незмінним постачальником каолінів у вигляді високодисперсного порошку, який виконує роль наповнювача сухих будівельних сумішей. Також наші каоліни застосовуються, як антиблокуюча добавка.

Цемент і конструкції з нього після додавання каоліну стають набагато міцніше. Крім того, каолін захищає будівельні суміші від руйнування при низьких температурах, істотно знижує ризик корозії і усадочної деформації.

Багато сумішей для фінішних і чорнових робіт також включають якісні каоліни AKW Ukrainian Kaolin Company. Їх додають в рідкі шпалери, фактурні покриття, порошкові лакофарбові матеріали. Каолін обов'язково входить до складу сумішей для оздоблення стін в приміщеннях з високими температурами.