Каолін

Каолініт — мінерал, що відноситься до групи алюмосилікатів.

Каолін – білий, м’який і пластичний мінерал, який не дуже поширений у природі. Він складається з дрібнозернистих і пластинчастих частинок. Каолін утворюється, коли силікати алюмінію, які знаходяться в польовошпатових породах, таких як граніт, змінюється під дією вивітрювання або гідротермальних процесів. Цей процес, який перетворює твердий граніт, наприклад, на м’яку матрицю в каолінових кар’єрах, називається «каолінізація».

Типовою властивістю каоліну є ступінь кристалічності, яка впливає на яскравість, білизну, непрозорість, блиск та в'язкість.

Білизна та пластичність каоліну роблять його надзвичайно придатним для широкого використання в якості наповнювача і пігменту для виробництва паперу, а також для вогнетривів, каталізаторів, цементної, керамічної та скловолоконної промисловості. Каолін використовується в багатьох сферах. Це унікальний промисловий мінерал, який залишається хімічно інертним у відносно широкому діапазоні pH. Крім того, він м’який і неабразивний, а також має низьку тепло та електричну провідність.

Ми випускаємо

Каолін мокрого збагачення марок КБЕ-1™; КР85 Ultra ; КР88Ultra ; АКForm ®; АКPrime ®; КС-1™

Каолін сухого збагачення марок AKFill 1®; AKFill 2 ®; AKFill 3 ®

Каолін-сирець рихлений марки KGN

Каолін мокрого збагачення


Папір

Каоліни марок КБЕ-1™; КР85 Ultra ; КР88Ultra ; використовуються в якості наповнювача та для покриття при виробництві паперу та картону

Кераміка

Каолін марки АКForm ®, що застосовується як наповнювач при виробництві виробів санітарно - будівельної кераміки;

Каолін марки АКPrime ®, що застосовується при виготовленні глазурі, ангобів та як наповнювач при виробництві виробів санітарно-будівельної кераміки

Каолін марки КС-1™ використовується при виробництві керамічної плитки, керамограніту та санітарної кераміки

Каолін сухого збагачення


Композитні та будівельні матеріали

Каолін сухого збагачення марок AKFill 1®; AKFill 2 ®; AKFill 3 ® призначений для використання у виробництві скловолокна, хімічній промисловості, агропромисловості, виробництві гумово-технічних виробів та будівельних матеріалів.

Каолін-сирець

Каолін –сирець використовується для вогнетривких виробів, будівельної
промисловості.