Про нас

Вже понад 120 років  наша компанія – потужний виробник і постачальник каолінів  на  європейському континенті та у світі!

AKW Ukrainain Kaolin Company (UKC) - сучасне підприємство гірничодобувної промисловості, що засноване на базі одного з найбільших родовищ каоліну у Східній Європі і розташоване у серці України, - Вінниччині (смт. Глухівці). Підприємство спеціалізується на видобутку каоліну і його збагаченні, а високу якість продуктів забезпечує природна унікальність мінеральної сировини, яка проходить обробку на сучасних високотехнологічних лініях виробництва.

Прихід іноземного інвестора Кварцверке у 2007 році став важливою віхою для підприємства.  У своїй бізнес моделі концерн Кварцверке використовує принцип поєднання традицій та інновацій. Тому, по-перше, AKW Ukrainain Kaolin Company одержало вагому експертну підтримку спеціалістів концерну щодо вдосконалення процесів підприємства. А, по-друге, значні інвестиції були направлені на закупівлю сучасного обладнанням та побудову повністю нової виробничої лінії збагачення каоліну. Крім того, активна інвестиційна діяльність проведена задля забезпечення ресурсами, дала можливість розпочати розробку нового кар'єру у Великих Гадомцях у 2017 році, що забезпечить виробництво сировиною не на одне століття вперед .

Властивості каолінів UKC високо цінують наші споживачі на площинах міжнародного В2В (Business to Business) ринку – виробники кераміки, паперу, гумотехнічних, лакофарбових виробів, скловолокна та багато інших.

Cпеціалізований ринок каоліну потребує високоякісний продукт, експертну презентацію, багаторівневе тестування та оптимальні логістичні рішення. Тому, UKC впевнено займає провідну ринкову позицію, пропонуючи клієнтам якісні продукти та комплексні рішення, які створює та гарантує вмотивована команда наших професіоналів, що працюють у тісній взаємодії з експертами концерну Кварцверке.