Кераміка

В даний час у багатьох галузях науки і техніки використовують різноманітні види кераміки.

Кераміка отримала широке поширення у всіх сферах життя – в побуті, будівництві, в техніці, в скульптурі, прикладному мистецтві.

AKW Ukrainian Kaolin Company має дуже індивідуальні мінералогічні родовища. Вони є основою високої якості нашої сировини.

Наше портфоліо включає каоліни супербілого випалу з хорошими реологічними властивостями для керамічного виробів та каоліни з чудовими властивостями розрідження та фрагментації для промисловості сантехніки:

Каолін марки АКForm ®, що застосовується як наповнювач при виробництві виробів санітарно - будівельної кераміки;

Каолін марки АКPrime ®, що застосовується при виготовленні глазурі, ангобів та як наповнювач при виробництві виробів санітарно-будівельної кераміки;

Каолін марки КС-1™ використовується при виробництві керамічної плитки, керамограніту та санітарної кераміки

Крім того, ці сировинні матеріали також є складовими сумішей для плитки білого випалу та супербілого випалу.

Незважаючи на наявний і великий досвід у цій галузі, для нас дуже важливо надалі оптимізувати якість і властивості обробки наших продуктів.

З цієї причини, наше різноманітне портфоліо пропонує оптимальні рішення для всіх керамічних секторів. Це також відображено в успішних розробках нових продуктів за останні роки. Сучасні та високоефективні технології виробництва забезпечують найвищу якість протягом тривалого терміну.

На підприємстві діє багаторівнева система контролю якості на всіх етапах від видобутку, виробництва та до відвантаження споживачу.

Практично всі відомі виробники посуду, сантехніки, плитки, а також виробники технічної кераміки використовують для композицій компаундів та глазурі каолін, кварцовий пісок нашої компанії.